Na Skarpie

Spływy kajakowe

Niezapomniane spływy kajakowe

Zapraszamy na niezapomniane spływy kajakowe rzeką Bug i/lub rzeką Nurzec oferujące niepowtarzalne i naturalne widoki, które można podziwiać z kajaka. Nasze trasy znajdują się w obszarach takich jak Natura 2000, Nadbużański Park Krajobrazowy i Obszar Krajobrazu Chronionego Dolina Bugu i Nurca. Ciesz się pięknem i bogactwem estetycznych i krajobrazowych doznań.

Przygoda na wodzie i lądzie. Kajakarstwo z niecodziennym transportem!

Posiadamy lawetę do przewozu kajaków, która jest doczepiana do wozu dla gości i jest prowadzona przez traktor gospodarzy, więc taka przejażdżka jest również niespotykaną atrakcją i niektórzy twierdzą, że,, ekstremalnym przeżyciem’’- oczywiście w pozytywnym sensie tego znaczenia.

Trasy kajakowe

Do zaproponowania gościom mamy kilka długości tras kajakowych w zależności od potrzeb i kondycji turystów.

Drohiczyn- Wojtkowice Glinna (kolonia)

Jest to najdłuższa trasa mierząca 33 km rzeką Bug z jej prądem i trwa z 9-10 godzin z dowozem do Drohiczyna. Wyruszymy około godziny 9 rano z naszego gospodarstwa a powrót planujemy w Wojtkowicach Glinnej w godzinach 17-18 po południu.

Około 9-10 godzin

Długość ok. 33km

Osnówka- Wojtkowice Glinna wieś​

Około 12 km spływu rzeką Bug z prądem. Spotykamy się w naszym gospodarstwie i wyruszamy wozem z lawetą przyczepioną do traktora w górę rzeki. Następnie z Osnówki turyści spływają do miejscowości Wojtkowice Glinna. Jest to której długość jest odpowiednia zarówno dla dzieci, rodziców, młodzieży czy osób starszych.

Około 4-5 godzin

Długość ok. 12km

Osnówka- Wojtkowice Dady

Jest to rodzaj spływu dla bardziej doświadczonych turystów, gdyż na rzece Nurzec musimy popracować i powalczyć z niedużym ,ale jednak z prądem. Nie jest to ogromny problem, ale przydało by się jakiekolwiek przygotowanie ze strony uczestników, aby uniknąć zakwasów. Jednakże widoki są nie do opisania- to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy.

Około 6 godzin

Długość ok. 16km

Wierzchuca- Wojtkowice Glinna

Trasa około 15 km rzeką Bug z prądem. Spotykamy się w naszym gospodarstwie i wyruszamy wozem z lawetą przyczepioną do traktora w górę rzeki. Czas trwania to około 5-6 godzin. Trasa podobna do Osnówka-Wojtkowice Glinna.

Około 5-6 godzin

Długość ok. 15km

Organizacja spływu

Koszt spływu kajakowego wraz z dowozem turystów jest uzależniony od wybranej trasy kajakowej. Najkrótsza trasa, czyli Osnówka-Wojtkowice Glinna wieś to koszt 100 zł od 1 kajaka. Zapewnienie odpowiedniej liczby uczestników istotne, dlatego zachęcamy do zebrania grupy na minimum 6 kajaków (12 osób). Jednak jeśli nie uda się zebrać takiej liczby wśród naszych klientów, nie martw się! Jesteśmy elastyczni i postaramy się znaleźć inną grupę z zewnątrz, aby umożliwić Ci udział w naszej niezapomnianej przygodzie. Wspólnie ustalimy dogodny termin, który będzie odpowiadał wszystkim uczestnikom.

Posiadamy kajaki produkcji francuskiej, które są 3-osobowe- 2 osoby dorosłe plus dziecko do ok. 30 kg w środku. Każdy uczestnik otrzymuje w komplecie wiosło i kamizelkę ratunkową. Posiadamy także kamizelki w mniejszym rozmiarze dla dzieci. Mamy możliwość zabrania jednorazowo 10 kajaków, czyli 20 osób dorosłych.

Zorganizuj spływ kajakowy

Gotowy na przygodę na wodzie? Dołącz do naszego ekscytującego spływu kajakowego, odkryj uroki rzeki Bug i Nurzec! Zapewniamy niezapomniane przeżycia, piękne krajobrazy i przyjazną atmosferę. Zarezerwuj miejsce już teraz i przeżyj niezapomnianą przygodę kajakową!

Zarezerwój swój pobyt

Kliknij przycisk poniżej, aby zarezerwować swój pobyt już teraz i ciesz się wyjątkowymi agro-atrakcjami. Zapewniamy komfortowe warunki oraz serdeczną obsługę, która uczyni Twój pobyt niezapomnianym.

Zorganizuj spływ kajakowy

Wypełnij krótki formularz i kliknij przycisk „Zaplanuj spływ”, a już niedługo otrzymasz telefon od jednego z naszych gospodarzy, który pomoże Ci ustalić szczegóły Twojego spływu kajakowego. Nie musisz martwić się o organizację ani o sprzęt – my załatwimy wszystko za Ciebie! Skontaktuj się z nami już teraz i ciesz się niesamowitą przygodą na wodzie!


Wolisz zadzwonić?

+48 509 805 563