Na Skarpie

Wycieczki rowerowe

Szlak na pograniczu województw

W naszej urokliwej miejscowości Wojtkowice Glinna, znajduje się zakończenie malowniczego Szlaku Rowerowego Pogranicza Mazowiecko-Podlaskiego o długości 78 km. Ten zielony szlak rowerowy prowadzi przez piękne tereny, takie jak Waniewo, Nowe Piekuty, Kuczyn, Ciechanowiec, aż do naszej miejscowości.

Zabytki na trasie

Podczas jazdy rowerem można zwiedzać wiele zabytków, takich jak Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu wraz ze skansenem im. Ks. Krzysztofa Kluka, czy też stary młyn wodny z XX wieku w Tworkowicach, położony nad rzeką Nurzec. Dla amatorów rowerowych wycieczek mamy także krótsze, mniej wymagające trasy.

Zawsze służymy radą i podpowiadamy, w którą stronę najlepiej się udać, aby uniknąć piasku na drodze czy innych niedogodności. Nasze okolice są idealne do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Najczęściej wybierane trasy​

Wojtkowice Glinna (kolonia)- Granne- Drohiczyn

Wojtkowice Glinna (kolonia)- Granne- Perlejewo- Pełch – Kobyla

Wojtkowice Glinna (kolonia)- Tworkowice- Ciechanowiec

Wojtkowice Glinna (kolonia)- Ostrożany- Siemiatycze

Rowerem przez rzekę

Zaplanuj niezapomnianą przygodę na wodzie i rowerze - spływy rowerowe "łódką pychówką"! Przewieziemy Cię wraz z rowerem na naszej urokliwej drewnianej łódce na drugą stronę rzeki Bug, gdzie czekają na Ciebie fascynujące trasy rowerowe. Możesz wybrać drogę w kierunku najbliższego mostu w Nurze, prowadzącą przez malowniczy Ciechanowiec, czy też wybrać trasę w stronę Jabłonny Lackiej i Granne aż do Wojtkowic.

Obie trasy to około 55 km niesamowitych widoków, przyjemnego pedałowania po żwirowych drogach przy wale przeciwpowodziowym i komfortowej jazdy po asfaltowych drogach po przekroczeniu rzeki. To niezapomniane doświadczenie, które dostarczy Ci mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń!

Nie masz swojego roweru?

Nie ma problemu! Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów. Wybierz się na szlaki rowerowe nawet jeśli nie masz swojego sprzętu. Dysponujemy 10 rowerami, które są dostępne dla naszych gości. Możesz wypożyczyć rower u nas i cieszyć się pięknem okolic na dwóch kółkach. Chętnie udzielimy Ci wskazówek dotyczących tras i odpowiemy na wszelkie pytania, byś mógł spokojnie cieszyć się swoją przygodą rowerową.

Zarezerwój swój pobyt

Kliknij przycisk poniżej, aby zarezerwować swój pobyt już teraz i ciesz się wyjątkowymi agro-atrakcjami. Zapewniamy komfortowe warunki oraz serdeczną obsługę, która uczyni Twój pobyt niezapomnianym.